Reklam

Gümbet Tatil ve Gezi Yerleri

Gümbet Tatil ve Gezi Yerleri

Yorucu bir yıl geçirdikten sonra sıra yaz tatilinde dinlenmek ve eğlenmeye gelince nereye gideceğinize karar veremediyseniz. Sessiz ve tenha bir yer olmasını istemiyorsanız. Deniz, kum, eğlenceli ve gece hayatı olan bir yer tercih ediyorsanız Gümbet sizin için çok uygun bir tatil beldesidir.

Gümbet Tatil ve Gezi Yerleri

Gümbet Bodrum merkeze sadece iki kilometre uzaklıkta olup merkezden dolmuş ile beş dakikada gidebilirsiniz. Gümbet’te deniz sığ ve uzun bir kumsalı var çocuklu aileler için çok uygundur. Bodrum yarımadasının popüler su sporları merkezleri burada bulunmaktadır. Sahilde su sporları merkezleri bulunmaktadır. Yapabileceğiniz birçok su sporu bulunmaktadır bunlardan birkaçı ise su kayağı, windsurf, parasailing ve yelkendir.

Gümbet Bodrum merkezdeki eğlenceye alternatif bir eğlence merkezi haline geldi. Akşam havanın kararması ile birlikte Gümbet sokakları ile sahilde her türlü müzik çalınan bar ve restoran bulunmaktadır. Gece hayatının canlı olması ve su sporlarına uygun olması dolayısıyla daha çok gençlerin ve orta yaş altının tercih ettiği bir beldedir. Yabancı turistlerinde çok tercih ettiği bir belde olup özellikle İngiliz turistler çok gelmektedir.

Gümbet’e ulaşım çok kolay olup Bodrum merkezden çok sık aralıklarla minibüsler gitmektedir. Minibüsle beş dakikalık bir mesafededir.

comments title

  1. Gümbet Bodrum merkezdeki eğlenceye alternatif bir eğlence merkezi haline geldi. Bodrum kalabalığından kaçanlar için akşam havanın kararması ile birlikte sahilde her türlü müzik çalınan bar ve restoranlar bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Asos'un Gizli Koyları
Ege

Asos’un Gizli Koyları

Bozcaada, Ayvalık ve Cunda Adası gibi yaz aylarının popüler mekanları arasında kalan Assos, hak ettiği ilgiyi pek fazla göremiyor. Oysa gerek tarihsel zenginliği, gerekse kitle turizminden kendini koruyabilmiş doğasıyla rakiplerine göre bariz bir üstünlüğe sahip, Pek çoğumuzun şöyle bir uğrayıp geçtiği, Kuzey Ege’nin en sıra dışı yerleşimi Assos. Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanında az bilinen […]

Devamını oku
Alaçatı Gezi Rehberi
Ege

Alaçatı Gezi Rehberi

Eşsiz doğası ve tarihi dokusu ile tatilcileri kendisine hayran bırakan bir beldedir Alaçatı. Son dönemlerde tatilcilerin akın akın gittiği beldede yapılacak çok fazla şey bulunmakta olup size bunlardan bir kısmını belirteceğiz. Alaçatı rengarenk pencere ve kapıların süslediği cumbalı taş evleri ile çok farklı bir tatil beldesi. Sardunya ve begonvillerin sarmaladığı Arnavut kaldırımlı sokakları ile gezilip […]

Devamını oku
Bozcaada Gezilecek Yerler
Ege

Bozcaada Gezilecek Yerler

Bozcaada Kuzey Ege’deki adalarımızdan biridir. Pırıl pırıl denizi, daracık sokakları, eski Rum evleri ve balıkçı lokantaları ile birçok insanın hayalindeki yerleşim merkezidir. Kışın nüfusu az olan adada yazın çok tatilci olmaktadır. Ada yaz kış rüzgarlıdır. Poyrazı, lodosu ve yaz günleri meltemi hiç eksik olmaz. Biri biterse öteki başlar. Kış aylarında lodos başlayınca bazen bir hafta […]

Devamını oku