Bilen var bilmeyen var, sen iyisi mi Gezene Sor!

İnsanları günlük hayatın getirdiği sıkıntılardan ve iş hayatının vermiş olduğu stresten uzaklaşmak için gezmek isterler. Gezmek aynı zamanda sizi ve ufkunuzu da geliştirecektir. Ülkemiz sahip olduğu güzellikler ve gezilebilecek yerler nedeniyle oldukça zengin bir potansiyele sahiptir. Bu nedenle insanlar bir yere gitmeden önce seçim yapmakta zorlanırlar. Her hangi bir işte de bu durum aynı şekilde gelişmektedir. Seçeneğiniz ne kadar fazla olursa sizin de onlar arasından birini seçmeniz oldukça zor bir hale gelecektir.

Bir yerlere gitmek istiyor ve bunun için bir türlü karar veremiyorsanız gitmek istediğiniz yerler hakkında araştırma yapmak için en büyük yardımcınız gezenesor.com adresi olacaktır. Tamamen ücretsiz hizmet veren bu site oldukça renkli ve girişimci bir gezi yorum sitesidir. Türkiye’nin hemen her yerinde gitmek istediğiniz yerler ile ilgili yorumları bulacağınız bu siteye girdiğinizde hiçbir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Bir kaç soru cevaplayarak kolaylıkla üye olup, daha önce gittiğiniz mekanlar hakkında da yorumlar ekleyebilirsiniz.

Sağlıktan, eğlenceye, yeme içme mekanlarından, otellere kadar birçok sektörü içeren sitede, kategoriler arası geçişten, harita üzerinde aradığınız mekanları bulma ve akıllı cep telefonuna özel tasarımlarıyla gezinmek gerçekten eğlenceli bir hal alıyor. Bunların yanında detaylı mekan özellikleri (hangi saatte açılıp kapandığı, müzikli, alkollü, veya otoparkı olan mekanları da rahatlıkla filtreme şansı var) ve üyeler arası iletişim özellikleriyle hayli ön plana çıkan bir gezi sitesi.

Site yönetimiyle yaptığımız görüşmeler sonucunda da, genç ve dinamik ekibin yoğun çalışmalarla siteyi her geçen gün daha ileri noktaya taşımak için gayret gösterdiklerini görmek hiçte zor değil. Uzun vade olarak takip edilmesi gereken bir site olduğunun altını çizerek, sizlerin de bu siteyi ziyaret etmekten dolayı memnun kalacağınızı düşündüğümüz için bu yazıyı sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Bol gezintiler.